SON DAKİKA
17 Eylül 2019 15:18

SON HABERLER

Hazal Subaşı iki büyük şanssızlıktan sonra aradığı diziyi buldu!

Hazal Subaşı aradığı fırsatı Çukur’da buldu!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Adını Sen Koy dizisinde Zehra karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hazal Subaşı, bu karakter sayesinde geniş kitleler tarafından tanındı.

Naifliği, güzelliği, zarafeti ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, Adını Sen Koy’un başarısının ardından en gözde kadın oyuncuların arasına adını yazdırmak üzere yeni projelere yelken açmıştı.

Önceki sezon diziden ayrılan Hazal Subaşı, Bir Umut Yeter isimli dizide Elif karakterine hayat verdi. Oyuncu oldukça başarılı performans sergilese de dizi kısa süreli oldu ve bu onun adına büyük bir fırsatın kaçışı, kariyerinde kötü bir dönemdi…

Ancak oyuncu 2019 yılında Halka dizisinde Bahar karakteri ile yeniden iyi bir şans yakaladı. Başarılı da oldu… Ancak Halka dizisi de sadece 19 bölüm sürebildi.

Her ne kadar Halka 19. bölümüyle birlikte sezon finali yapmış olsa da, aylar sonra ortaya çıktı ki format değişikliğine gidecek olan yapım aslında final yaparak ekrana veda etmişti.

Halka dizisinde ünlü oyuncunun pek de diğer isimlerden sıyrılıp öne çıktığını söyleyemeyiz.

Hazal Subaşı ise Adını Sen Koy’dan sonra üst üste yaşadığı dizi şanssızlıklarını şimdi yeni bir teklif ile üzerinden atmak, yeniden kariyerinde yükselişe geçmek için fırsat yakaladı.

Çukur dizisinde Efsun karakteri için Hazal Subaşı ile görüşüldüğü iddiaları bir süredir konuşulmakta…

Hazal Subaşı ile anlaşma sağlandığına yönelik herhangi bir bilgi yok. Görüşmelerin devam ettiği bilgisi var…

Şayet oyuncu Çukur dizisinin kadrosuna katılabilir ise bu kariyeri açısından çok olumlu olacaktır.

Hem usta isimlerle bir arada rol alma fırsatı edinecek, hem de çok izlenen bir yapımla birlikte adını daha da çok duyuracak…

Adını Sen Koy fırtınasından sonra Hazal Subaşı’ndan kaynaklanmayan nedenlerle büyük bir çıkış yapması şu ana kadar mümkün olmamıştı.

Ancak Çukur dizisinin 3. sezonuyla birlikte Hazal Subaşı da hayatının en önemli fırsatlarından birisine kavuşabilir…

Subaşı’nın hayranları da heyecanla gelecek yeni gelişmeleri bekliyor.

Bakalım Çukur’un Efsun’u Hazal Subaşı olacak mı?

İlgili Haberler