SON DAKİKA
25 Haziran 2019 12:30

SON HABERLER

Hercai 11. bölüm 2. fragmanında Miran, Reyyan’dan ikinci bir şans istiyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin’in oynadıkları Hercai dizisinde Miran, Reyyan’ı alıp kaçırıyor. Bunu duyan Azat ise deliye dönüyor ve kız kardeşinin boğazına sarılıyor önce, daha sonra Gönül’ü silah zoruyla kaçırıyor. Azize, torunun sağ salim kendisine verilmesini isterken, Hazar da kızının sağ salim konağa gelmezse Gönül’ü de vermeyeceklerini söylüyor.Bu sırada Reyyan ise Miran’a, bu işin sonunun hiç de iyi bitmeyeceğini söylüyor ama Miran kararlı bir şekilde “Ne pahasına olursa olsun inandıracağım seni” diye konuşuyor. Ağlamaklı bir şekilde Reyyan “Neye?” diye soruyor. Her şeyi göze aldığı anlaşılan Miran’ın yanıtı ise “Miran’a” oluyor. İşte bu detaylar Hercai dizisinin 11. bölümünden ilk fragmanda ortaya çıkmıştı.

atv ekranında 25 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 11. bölümden 2. fragman yayınlandı. Fragmandaki detaylar dikkat çekiyor. Miran, dar sokaklarda Reyyan’ın peşinde ve ikinci bir şans istiyor. Miran, “Bana hayatından 24 saat ver. Eğer bir gün sonra hala istemiyorsan Miran Aslanbey bu dünya üzerinen silinecek” diyerek onu etkilemeye çalışıyor. Reyyan ile Miran’ın duygusal anları dikkat çekecek. Ayrıca Miran, “Benden zalim olma” diyerek de Reyyan’a adeta yalvarıyor.

İşte 11. bölüm 2. fragmanı:

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

İlgili Haberler