SON DAKİKA
21 Haziran 2019 03:07

SON HABERLER

Hercai sezon finalinde şaşkınlık yaratan sahne! Gönül, Azat’ı neden vurdu? Plan ne?

Televizyongazetesi/Detay – atv’de dün akşam 12. bölümüyle sezon finali yapan Hercai dizisinde Azat, Gönül tarafından vuruldu.

Reyyan’ı Miran’ın kaçırmasından sonra Gönül’ün başına silah dayayıp konaktan kaçıran Azat, onu götürdüğü yerde bir süre bekledi. Ancak yaptığının büyük bir yanlış olduğunu anladı.

Gönül’ü tekrar konağa bırakmak istedi ve “Ben Miran Aslanbey gibi zorba değilim. Bir anlık gaflet işte” dediği anda Gönül onu vurdu.

Beklenmeyen bu gelişme, dizinin takipçilerini kızdırdı. Gönül’ün kendisini bırakacağını bildiği halde neden böyle bir tavır sergilediği anlaşılamadı.

“Babaannem sağ bırakmaz seni” diyerek Azat ile konağa gitmek istemediği anlaşılan Gönül’ün, “Ben hata ettim” diyen Azat’ı vurması şaşkınlık yarattı.

Gönül’ün, bu davranışıyla ne yapmak istediği sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

Kimi izleyiciler Gönül’e sert tepki gösterirken, bazı izleyiciler de Gönül’ün bilerek yaptığını, Azize Hanım’ın Azat’ı öldüreceğini bildiği için onu yaraladığını düşünüyor.

Gönül’ün Azat ölürse hapse gireceğini bilen Azize’nin Azat’ın yaşamasını isteyeceği görüşlerini dile getiriyor izleyiciler.

Yeni sezona kadar Gönül’ün neden bunu yaptığını öğrenemeyeceğiz ama pek çok kişi, Gönül’ün sinsi biri olduğu ve başka planlar yaptığı görüşünde.

İşte Gönül’ün Azat’ı vurduğu o sahne:

Hercai 12. Bölüm özeti:

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan’ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran’la bir kere daha karşı karşıya gelir.

Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat’la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

İlgili Haberler