SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 14:02

SON HABERLER

Herkes onu konuşuyor, dedikodular yürüyor ama Hilal Altınbilek’te tık yok!

Herkes Hilal Altınbilek’i konuşurken, O ise umursamaz bir halde!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek için geçtiğimiz sezon çok başarılı geçti.

Dizisi reytinglerde de gönüllerde de zirve yaptı. Züleyha karakterine başarıyla hayat verdi. Bir anda ilgi odağı oldu ve özel çekimler, röportajlar, dergilerin kapaklarında yer alma adımları peş peşe geldi.

Yani 2018’in sonu ve 2019 yılı adeta Hilal Altınbilek’in yükseliş dönemi oldu. Tam da bu yükseliş sırasında Miray Daner ile Kubilay Aka’nın ayrılmasında baş aktör olarak gösterildi.

Kubilay Aka ile samimi görüntülerinin ortaya çıkması, Miray Daner’in ilişkisini ihanet nedeniyle bitirmesi, bu ilişkinin bitmesine Hilal Altınbilek’in direkt müdahalede bulunduğu iddiaları peşi sıra geldi.

Ancak magazin basını onun ismi ile çalkalanırken, Hilal Altınbilek’ten tek satır açıklama gelmedi.

Elbette ki bu durum iddiaları kabul ettiği anlamı taşımıyor. Ancak açıklama yapmadığı için net olarak hangi noktada olduğu da bilinmiyor.

Hilal Altınbilek’in açıklamada bulunmamasının en önemli sebeplerinden birisi de konunun uzayıp daha da geniş bir çerçeveye yayılmasını engellemek.

Altınbilek, bir iki kısa cümle bile kursa o sözler üzerine haftalarca konuşulacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. sezonu öncesinde hiçbir şey olmamış gibi yapan Altınbilek, kendisi açısında konunun daha da yayılmaması için doğru bir tercih gibi duruyor.

Geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü oyuncu, şıklığı ve formunu koruması ile dikkat çekti.

Ağustos sonunda dizi ekibi set başı yapacak ve çekimlere başlanacak.

Bir Zamalar Çukurova’nın 2. sezonun başlamasıyla birlikte bu ihanet iddiaları da geride kalıp, gündemden düşecektir.

İlgili Haberler