SON DAKİKA
25 Nisan 2019 11:09

SON HABERLER

Hilal Altınbilek nereden nereye geldi! Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sına bravo!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakteri ile gönülleri kazanan ve kariyerinin zirvesinde bulunan Hilal Altınbilek, aslında Karagül dizisini takip edenlerin yakından tanıdığı bir isimdi. Karagül’de canlandırdığı Özlem karakteri ile muhteşem bir performans sergileyen Altınbilek, akıllara kazınan bir karakter ortaya çıkartmıştı.

Altınbilek, Karagül’den sonra en ciddi rolünü ise Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrolde yer alarak elde etti. Züleyha karakteri ile büyük beğeni toplayan ve oyunculukta sıçrama yapan Altınbilek, halktan da büyük ilgi görmekte.

Çekimleri Adana’da olan ve sürekli olarak Adana, İstanbul arasında gidip gelen Hilal Altınbilek, daha önceki projelerinden bu duruma alışık olduğunu söyledi.

Altınbilek, ” Daha önce rol aldığım dizinin çekimleri de Gaziantep’te oluyordu. Bu durum yabancı olduğum bir durum değil. Bu yüzden alışmakta güçlük çekmedim. Otelde kalıyoruz tüm ekip. Ev tutmayı hiç düşünmedim. Otel hayatı da alışık olduğum bir durum olduğu için rahat ediyorum otelde.” dedi.

Babasının rahatsızlığı hakkında da konuşan güzel oyuncu, ” Babam çok şükür iyi. Her geçen gün daha iyiye gidiyor. Babam da sağolsun beni yalnız bırakmıyor. Adana’ya sık sık gelip gidiyor. Baba kız beraber kalıyoruz çoğu zaman.” açıklamasında bulundu.

Yaz döneminde ‘Latin Amerikaya’ya tatile gideceğini söyleyen Altınbilek, ” Dizimiz yurt dışında da çok izleniyor ve özellikle Latin Amerika bölgesinden çok takipçimiz var. Hem o bölgeyi gidip görmek istiyorum, hemde bakarsınız sevenlerimizle, izleyicilerimizle bir buluşma organizasyonu da olabilir.”şeklinde konuştu.

Güzel oyuncuyu AVM’de karşısında gören yerli yabancı bir çok hayranı, Hilal Altınbilek’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

İlgili Haberler