SON DAKİKA
2 Ekim 2022 16:47

SON HABERLER

Hoşgeldin Boncuk da ödümüzü patlattın! Kırmızı Oda’nın yeni misafiri evlerden ırak!

Televizyongazetesi.com/Detay – Dün akşam 14. bölümü yayınlanan Kırmızı Oda dizisine yeni giren karakter, izleyenleri biraz ürperten bir hikaye ile geldi. Burcu Biricik’in oynadığı Boncuk’un hayalindeki ak sakallı ermiş adam, ilk ortaya çıktıkları anda dizinin takipçilerinin adeta içini ürperten anlara neden oldular.

Binnur Kaya’nın oynadığı Doktor Hanım’ın yeni hastası Boncuk, uzun zamandır hayalinde yarattığı bu 3 ermiş ile konuşurken, kocası Sadık ise bu durumdan rahatsız olup eşini terapiye getiriyor.

Boncuk, kapıdan geçerken yol verdiği, merdivenden çıkmalarını beklediği, otururken sık sık dönüp konuştuğu bu üç ermişle yaşıyor adeta. Hayalinde kurduğu bu kişilerin kendisini başkası ile evlenmeye ikna etmeye çalıştıklarını anlatıyor.

Burcu Biricik, Kuzgun dizisinin ardından izleyiciyi şaşırtan bir karakterle Kırmızı Oda’ya geldi. Geçtiğimiz hafta veda eden Alya’nın yerine geçti adeta. Boncuk’un hikayesini bir kaç hafta dinlemeye devam edeceğiz.

Ancak ilk bölümde ermişlerin ortaya çıktığı o sahneyi izleyenlerin sosyal medyada yaptıkları yorumlara bakılırsa, bu 3 ermiş izleyicinin içini baya ürpertmiş!

Eşi ile Hollanda’da yaşayan Boncuk’un marketten eve geldiği ve aldıklarını buzdolabına yerleştirirken bir anda görünen o 3 adam, yıllardır onunla birlikte yaşıyordu adeta.

Boncuk’un ‘ermişler’ dediği ve hayalinde yarattığı bu kişilerin ilk göründüğü sahnede bir çok kişi ‘evlerden ırak, tövbe tövbe, bismillah’ şeklinde sözlerle çok ürktüklerini söylerken, bazı izleyiciler de ermişleri oynayanlar için “tonton amcalar, çok şekerler, bir gülme aldı beni, çok güldüm, çok eğlenceliydi” şeklinde yorumlar yapıyorlar.

Bir anda ortaya çıkan bu ermişlerle ilgili hikayenin izleyicinin ilgisini çektiği de yorumlardan anlaşılıyor. Bakalım Doktor Hanım, Boncuk’un derdine nasıl bir çare bulacak?

İşte o sahne ve gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler