SON DAKİKA
27 Kasım 2022 22:36

SON HABERLER

Hüsnü Şenlendirici ve Sera Tokdemir’i buluşturan Vay Haline filmi TV’de ilk kez ekrana geliyor!

Yönetmenliğini Semra Dündar’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Hüsnü Şenlendirici, Sera Tokdemir, Sinan Bengier, Canan Karanlık, Mustafa Şen ve Volkan Baş’ın yer aldığı “Vay Halime” filmi, 2 Haziran Çarşamba saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

TV’de ilk kez yayınlanacak olan filmde; Tefeciden aldığı yüklü miktar borç yüzünden, müzisyenlik, figüranlık, bulaşıkçılık, garsonluk gibi türlü işlerde gece gündüz ve uykusuz kalarak çalışan Murat, yine de borcunu zamanında ödeyemeyince doktor rolünde figüranlık yaptığı setten üzerindeki beyaz önlükle kaçmak zorunda kalır. Kaçarken saklandığı kamyonda uyuya kalan Murat sabah gözünü Muğla’nın bir köyünde açar.

Bu köyde, muhtar başta olmak üzere köylüler de kendisini üzerindeki önlükle doktor sanınca Murat bir süreliğine peşindeki tefeciler yüzünden burada kalıp saklanmaya ve doktorculuk oynamaya karar verir. Ancak bu planı bir tek şey bozar. O da köylü güzeli Halime’dir.

Murat köyde kariyerli bir işi, huzuru ve aşkı bulmuşken tefeciler onu rahat bırakmazken bir yandan aşk dolu bir yandan da komik ve macera dolu olaylar birbirini izler…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler