SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 08:15

SON HABERLER

İstanbullu Gelin 62. Bölümünde Süreyya’nın sözleri Ülfet’i derinden etkiliyor!

İstanbullu Gelin dizisinin 16 Kasım Cuma günü ekrana gelecek olan 62. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonuna önemli isimler katılmıştı. Meral Çetinkaya, Nihal Yalçın ve Ahsen Eroğlu’nun renk kattığı dizinin yeni sezonunda önemli gelişmeler yaşanıyor. 62. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Süreyya’nın Ülfet’e söylediği söz çok etkileyiciydi… Ülfet, “Bana deli gibi bakmıyorsun” diye konuşunca, Süreyya ise “Yaralarınızı görmüş gibi bakıyorum” diyerek dikkat çekti. Süreyya’nın Ülfet halaya ailesi olduklarını hatırlatması ise büyük sorunun çözülmesini sağlayacak. Ülfet hala “Siz de razıysanız, payınızı alarak çözmek istiyorum bu meseleyi” diye konuştu. Ülfet samimi mi yoksa bu bir oyun mu? Sorunun yanıtı yeni bölümde…

Dizinin 62. yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak, görüntülerden bu anlaşılıyor. Videodan 62. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

61. bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Deniz Akçay Katıksız – Armağan Gülşahin

Oyuncu Kadrosu:

Faruk: Özcan Deniz
Süreyya: Aslı Enver
Esma: İpek Bilgin
Fikret: Salih Bademci
Adem: Fırat Tanış
Osman: Güven Murat Akpınar
Garip:Tamer Levent
İdil: Tilbe Saran
Ülfet: Meral Çetinkaya
İpek: Dilara Aksüyek
Senem: Neslihan Yeldan
Güneş:Nihal Yalçın
Kıymet: Nergis Çorakçı
Yaz: Ahsen Eroğlu
Nurgül: Pelinsu Pir
Gülistan: Eren Balkan
Akif: Fatih Koyunoğlu
Dilara: Neslihan Arslan
Mustafa: Ahmet Sabri Özmener
Nazif: Muharrem Türkseven

İlgili Haberler