Ana sayfa Dizi Analiz İçimizdeki Ateş dizisinde sert bir başlangıç yapıldı!

İçimizdeki Ateş dizisinde sert bir başlangıç yapıldı!

tarafından ker_def

İş dünyasına ilk adımlarını atan güçlü, zeki, hırslı ve başarılı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine ulaşma hikayesini konu alan dizinin birinci bölümünde, avukat adayları Mert, Bahar, Ege ve Hale hayatlarını tümüyle değiştirecek Yener & Tan Hukuk Bürosu’nda buluştu.

Doğan Yener, rakiplerini eleyen dört avukat adayına, yalnızca iki kişinin büronun kadrosuna girebileceğini açıklayarak gençler arasındaki kıyasıya rekabeti de başlatmış oldu.

Birbirleriyle rakip oldukları kadar birbirlerine destek de olmak zorunda olduklarını fark eden dört avukat adayı, Doğan Yener’in gözüne girebilmek için elinden geleni yaptı…

Ceyhun peşindeki adamlardan kaçarken Mert ve arkadaşları yetişti ancak Ceyhun’un belalıları bıçak çekince ortalık karıştı. Ağabeyini kurtarmaya çalışan Mert, yanlışlıkla saldırganlardan birini yaralayınca ortalık karıştı.

‘İçimizdeki Ateş’ yeni bölümleriyle her perşembe atv’de.

Oyuncular : Burak Sevinç (Doğan Yener), Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan),

İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural), Atakan Hoşgören (Ege Şahin), Gizem Arıkan (Bahar Sayın), Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman), Erdem Şanlı (Ceyhun Karaman), Bilge Su Kural (Banu Sayın)