Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri İçimizden Biri dizisinin yayın saati değiştirildi!

İçimizden Biri dizisinin yayın saati değiştirildi!

tarafından ker_def

Show TV ekranlarında yeni sezonun iddialı dizilerinden olan içimizden Biri, ne yazık ki reytinglerde iyi sonuçlar alamadı. Bunun üzerine de altıncı bölümün final olması kararı verildi. Özge Yağız ve Bora Akkaş’ın başrolünde yer aldığı eğlenceli diziden geriye sadece 2 bölüm kaldı.

İçimizden Biri’nin bu akşam ekrana gelecek 5. bölümünde saat değişikliği de yapıldı. Daha önce saat 20.00’da ekrana gelen dizi, reytingleri düşük olduğu için daha ileri bir saate alındı. Show TV’den yapılan duyuruda İçimizden Biri’nin beşinci bölümünün 12 Ekim Salı akşamı saat 21.45’te başlayacağı bildirildi.

Peki dizinin beşinci bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar: Havva’nın tüm hayalleri yıkılmış, bir anda tüm hayatı altüst olmuştur. Uğruna herkesi karşısına aldığı biricik aşkı Adam, gözünün içine baka baka yalan söylemiştir. Yıllarca hayalini kurduğu düğün bir anda dağılmış, gelinliği üstünde öylece kalakalmıştır. Adam’ı asla affetmeyecektir. Ama yas tutmaya da niyeti yoktur. Hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Adam’ın her zaman olduğu gibi pes etmeye niyeti yoktur.

Kendini Havva’ya affettirmenin bir yolunu bulacaktır. Ama Havva bu kez o kadar kırılmıştır ki, eski naif, anlayışlı Havva’dan eser kalmamıştır. Çelik gibi iradesiyle Adam’ın karşısındadır. Affetmesine affetmeyecektir ama öyle bir şey öğrenir ki, kafası iyice karışır. Havva artık doğruyla yanlışı ayırt edebilecek durumda değildir. Adam en sonunda öyle bir hamle yapacaktır ki, işler iyice arapsaçına dönecektir.

Yapımcılığını Süreç Film’in, genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini ise Ersoy Güler’in üstlendiği İçimizden Biri’nin başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek yer alıyor.

Dizinin diğer oyuncu kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün.