Ana sayfa Dizi Haberleri İddialar doğruysa Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisindeki isimle yeniden aynı dizide buluşacak!

İddialar doğruysa Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisindeki isimle yeniden aynı dizide buluşacak!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hercai dizisinde oynadığı Miran karakteri ile büyük bir hayran kitlesi kazanan Akın Akınözü, daha sonra  Star TV’nin Kaderimin Oyunu dizisinde rol almıştı. Kanalın diziyi ikinci sezonda da devam ettireceği bir süre söylense de final kararı izleyicinin beklemediği bir zamanda geldi. Reytingleri düşük olsa da yurt dışı izleyicisinin rağbet gösterdiği dizinin devamı kararı verildi ama reytinglerin ikinci sezonu kaldıramayacağı anlaşılınca vazgeçildi.

Dizide Öykü Karayel ve Sarp Apak ile başrolde yer alan Akın Akınözü, aslında Kaderimin Oyunu dizisinin yurt dışında dikkat çekmesinin de ana nedenlerinden biriydi. Hercai ile kazandığı  şöhret sonrası yabancı hayranları yeni dizisini merakla takip ediyordu.

Akınözü’nün yeniden ekrana döneceğinin sinyali ise bir süre önce verildi! Genç oyuncunun sıkı takipçilerini sevindirecek haber kısa bir süre önce geldi. Akın Akınözü, Tutsak isimli bir başka diziyle yeni sezonda ekrada olacak.

Tv8’de yayınlanacağı konuşulan dizinin oyuncuları arasında Talat Bulut’un da yer aldığı biliniyordu. Ayrıca İlayda Çevik’in de kadroya dahil olduğu gündeme geldi. Son olarak gündeme gelen isim ise bir sürpriz ihtimalini ortaya çıkardı!

Kaderimin Oyunu dizisini izleyenler, 11. bölümden sonra diziye dahil olan Zuhal karakterini iyi tanıyor. Bu karaktere hayat veren isim Esengül Aypek’ti. Oyuncu, daha önce günlük diziler Beni Affet ve Beni Bırakma ile tanınmıştı. İddialar doğruysa Akın Akınözü, Kaderimin Oyunu dizisindeki isimle yeniden aynı dizide buluşacak! 7

2015 yılından  beri oyunculuk yapan Esengül Aypek, iki günlük dizide rol alarak bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Ancak prime time dizilere ilk geçişini Kaderimin Oyunu ile yaptı. Ankara’dan İstanbul’a taşınan ve kendisine oyunculuk kariyerinde yeni bir yol çizen oyuncunun Akın Akınözü ile yeniden Tuzak dizisinde buluşacağı öğrenildi.

Eylem Canpolat’ın hikayesini yazdığı dizi merakla bekleniyor. Dizinin Eylül ayında ekranda olması planlanmakta. Esengül Aypek’in de kadroya katıldığı şu anda kulislerde konuşuluyor ancak henüz net bir açıklama yok. Önümüzdeki günlerde konunun netleşmesi bekleniyor…