SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 15:04

SON HABERLER

İki Yabancı 25 Temmuz Perşembe 4. Bölüm Fragmanı İzle

Hint dizisi İki Yabancı 25 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Videoda bulabilirsiniz… 25 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 4. bölümde neler yaşanacak? Detayları videoda bulabilirsiniz.

Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından uyarlanan İki Yabancı’nın bu bölümünde ilk kez uçurtma bayramına katılan Saras’a Kumud uçurtma yapmayı öğretir. Ancak uçurtması yanlış yöne giden Kumud, Saras’ı suçlar. Kumud’un ısrarına dayanamayan Saras uçurtmayı almak için o göle girer. Ancak bu nehir ona unutmak istediği annesinin ölümünü tekrar hatırlatır.

Uçurtma yarışında Kumud’a eşlik eden Saras yıllar önce yaşadığı acıyı tekrar hatırlar. Kumud’un uçurtması, Saras’ın annesinin intihar ettiği nehre düşer. Kumud uçurtmasını alması için ısrar edince Saras’ta nehre girer. Ancak annesinin intihar ettiği günü tekrar yaşamak zorunda kalır. Yaptığı hatanın farkına varan Kumud vicdana azabı çeker. Bunu telafi etmek için özür dilese de Saras affetmez. Bunu öğrenen Guman’ın içi rahatlar.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

İlgili Haberler