Ana sayfa Dizi İzle İkimizin Yerine 2 Eylül Pazartesi 360. Bölüm Fragmanı İzle

İkimizin Yerine 2 Eylül Pazartesi 360. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 2 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak olan 360. bölüm fragmanıyla ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Haftanın her günü ekrana gelen dizinin yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detayları videodan izleyebilirsiniz.

İkimizin Yerine’de bugün Ganga hamile kalır ve bu durumu Jagdish’ten saklar. Kedini Jagdish’e karşı suçlu hissetse de, gebeliği bir süre gizlemesi gerekir.

Ganga’ya doktor bir daha bebek sahibi olamayacağını söyler. Bu haber aileyi ve Jagdish’i çok üzer. Ancak bir süre sonra Ganga sürpriz bir şekilde hamile kalır.

Doğum yapmasının hayatı tehlikesi olduğunu bilen Ganga, gebeliğini herkesten saklar. Bir taraftan Shivraj ile Anandi birlikte araştırma yapar.

Shivraj, kendi doğduğu günün hastane kayıtlarının silindiğini görür. Bunun üzerine Shivraj, doğumunu yaptıran hemşire Şarla ile konuşmaya gider. Shivraj gerçek ailesini bulabilecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Künye :
Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin Yerine
Oyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima Makwana
Yönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep Yadav
Senaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman Manaktala
Türü: Drama, Romantik