SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 02:09

SON HABERLER

İkimizin Yerine 21 Temmuz Pazar 317. bölümde Shiv’in başı dertte!

İkimizin Yerine dizisi 317. bölümde neler olacak? Anandi ve Shiv Kaşmir’e varırlar. Sanchi ve Jagdish de bu süreçte birlikte vakit geçirir. İki kadın Shiv’i gözetler ve aradıkları kişiyi bulduklarını düşünürler. Bu kadınlar kim? İkimizin Yerine dizisinin 21 Temmuz Pazar günü 317. bölümü ekranda olacak. Videodan dizinin bu bölümünün fragmanını izleyebilirsiniz.

SHİV’İN BAŞI DERTTE Mİ? O KADINLAR KİM? Shivraj, Anandi gezdikleri yerleri daha iyi tanısın diye rehber tutar. Rehber ikisinin birbirine olan aşkına hayran kalır. Kaşmir’de rüya gibi bir tatil yaparlar.

Anandi, hak ettiği mutluluğu geç de olsa Shivraj ile yakalar. Shiv, Anandi’yi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Kaşmir’i, Shivraj ile keşfeden Anandi heyecan içinde her yeri görmek ister. Anandi ve Shivraj Kaşmir’de tekne evinde baş başa aşk tazeler. Bir taraftan da Jagdish’e, Udaypur’da eşlik eden Sanchi ondan etkilenmeye başlar. Sanchi’nin ilgisinin farkında olmayan Jagdish’in aklı Anandi’dedir. Sanchi ise ilk zamanlar sinir olduğu Jagdish’in etrafından ayrılmaz. Jagdish ile Sanchi arasında ilişki mi başlayacak?

İlgili Haberler