Ana sayfa Günlük Burç Yorumları İkizler burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları; hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz!

İkizler burcu 1-7 Nisan haftalık burç yorumları; hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz!

tarafından ker_def

Demet Baltacı, youtube kanalında haftalık burç yorumlarıyla hayranlarına bilgiler sunmaya devam ediyor. 1-7 Nisan haftasında burcunuz size ne diyor? İkizler burcu için yeni haftanın şifrelerini veren Demet Baltacı, önemli yorumlarda bulundu.

Youtube kanalında takipçilerine burçların yeni haftadaki durumlarını anlatan Demet Baltacı, önemli bilgiler sunmakta… Videodan İkizler burcu ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Demet Baltacı, “Gezegeniniz Merkür, geçtiğimiz hafta retro hareketini bitirdi. Bu hafta ileri harekette Balık burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Merkür etkisine dikkat etmeniz gerekiyor. Zaman zaman hayatınızda kendinizi melankolik hissedebilirsiniz. Bazen geleceğe dair çok iyimser oluyorsunuz. Çok vizyonersiniz, olayları büyük pencereden değerlendirebiliyorsunuz. Hayaller kuruyorsunuz, idealler oluşturuyorsunuz. Ancak bu her zaman gerçekleşmeyebiliyor. Hayal kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz” diye konuştu.

Demet Baltacı’nın İkizler Burcu 1-7 Nisan yorumlarının tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Demet Baltacı, youtube kanalında aktif şekilde paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Günlük burç yorumları, haftalık ve aylık burç yorumlarını Baltacı’nın youtube kanalından edinebilirsiniz. Genel astroloji değerlendirmelerinin yanı sıra yeniay ve dolunay konularında da bilgiler paylaşılmakta.