SON DAKİKA
8 Şubat 2023 23:58

SON HABERLER

İlk ve Son dizisi hem duygusal hem de etkileyici bir hikaye sunuyor!

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin 25 Ağustos’ta yayınlanacak olan yeni özel yapım dizisi ‘İlk ve Son’dan ses getiren fragman yayında! Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin buluştuğu, Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve BluTv’nin yapımını üstlendiği ‘İlk ve Son’un yayınlanan fragmanı izleyenler arasında büyük yankı uyandırdı.

Yayınlanan yeni fragmanda Deniz ve Barış çiftinin birbirine tutkuyla bağlı, öfkeyle iletişim kuran, arzu dolu, bir o kadar saldırgan, klişe aşk izlencelerinden uzak, gerçek bir ilişkinin çıplak öyküsü anlatılıyor. Oldukça ses getiren fragman dizinin bekleyenleri için duygusal ve heyecan dolu bir seyir vadediyor. İlk ve Son 25 Ağustos’ta BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin tutku ve sancı dolu hikayesini izleyiciyle buluşturacak olan dizi; 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşanmalarına uzanan, bazen güneşli, bazen bulutlu, bazen fırtınalı, bazen imkanlı, çoğu zaman imkânsız aşk hikayelerinin, başlangıç ve sonuç ilişkisini eş zamanlı izleyicisine aktaracak.

İzleyen herkesin kendi ilişkileriyle yüzleşmesine neden olacak, sevgililiğin ve evliliğin iyi – kötü dönemlerini eş zamanlı izleyeceğimiz bu dönüşüm yolculuğu için geri sayım başladı.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, yeni özel yapım dizisi “İlk ve Son” 25 Ağustos’ta BLUTV’de başlıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler