İstanbullu Gelin 61. Yeni Bölüm Ön İzleme Yayınlandı

08 Kasım 2018 Perşembe, 21:08
İstanbullu Gelin 61. Yeni Bölüm Ön İzleme Yayınlandı

Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in başrolündeki diziye bu sezon katılan Meral Çetinkaya, Ahsen Eroğlu, Nihal Yalçın gibi isimlerin de hikayeye önemli katkıları olmakta. Adem’in, Dilara’ya sürprizi ne olacak? Dizinin 61. yeni bölümünde merak edilen sorulardan birisi de bu… 61. bölüm öncesinde ön izleme yayınlandı. Yeni detaylar da ortaya çıktı.

Videodan 61. bölümden ön izleme görüntülerine bakabilirsiniz. Dizinin 61. yeni bölümü 9 Kasım Cuma akşamı Star TV ekranında….

İşte 61. bölümde yaşanacakların detayı… Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.
Ahsen Eroğlu haberleri için

asli enver haberleri için