SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:28

SON HABERLER

İstanbullu Gelin 77. bölümünde sürprizler, barışma ve eğlence sizi bekliyor!

İstanbullu Gelin dizisinin 77. yeni bölümü bu akşam izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak.Mayıs ayının sonunda izleyicilere veda etmesi beklenen dizide olaylar yavaş yavaş sonuca bağlanmaya başladı.

Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte.

Geçtiğimiz bölümde Özgür ile Faruk’un öpüşmesine tanık olan Süreyya, gerçeği öğrenecek. Faruk ile Sürreyya arasındaki buzlar da eriyecek.

İstanbullu Gelin yeni bölümde, Boranlar erkeklerinin keyifli anları dikkat çekiyor. Faruk, Adem, Osman, Akif ve Fikret bir mekanda hep birlikte eğleniyorlar. Eşleri ise mekana sürpriz bir baskın düzenliyor.

Özgür’le öpüşme krizinin ardından araları açılan Faruk ve Süreyya ise barışıyor.

İstanbullu Gelin yeni bölümde, Süreyya konakta daha önce hiç yaşamadığı duygularla mücadele ederken Faruk da iş yoğunluğuna sığınır.

İpek, ailesi için harekete geçerek Okan’la görüşür, her şeyin bir yanlış anlaşılma olduğu konusunda Okan’ı ikna eder. Okan şirketten ayrılır.

Özgür’ün durumu iyiye gitmektedir, arkadaşının yaptığı hata nedeniyle kendisini suçlu hissederek harekete geçer ve Süreyya ile görüşür.

Bu sırada Emir okuldaki bir gündem nedeniyle babasına ulaşmaya çalışmaktadır fakat Faruk’un yoğunluğu buna izin vermez. Emir’in yurt dışına eğitime gitme kararı Faruk’un hayatında önemli değişimlere neden olacaktır.

İlgili Haberler