İstanbullu Gelin’in Süreyya’sı Aslı Enver acısıyla, tatlısıyla hayatının bir dönemine nokta koydu!

30 Haziran 2018 Cumartesi, 15:34
İstanbullu Gelin’in Süreyya’sı Aslı Enver acısıyla, tatlısıyla hayatının bir dönemine nokta koydu!
Televizyon Gazetesi Analiz
İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakteriyle harikalar yaratan Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 Londra doğumludur.

Pera Güzel Sanatlar Fakültesi ve Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren Enver, 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde Hazal karakteri ile başladığı oyunculuk serüveninde müthiş bir başarıya imzasını attı.

Kavak Yelleri dizisindeki Mine karakteri ile akıllara yazılan Enver, Suskunlar dizisindeki Ahu karakteriyle ününü pekiştirmişti.

Kayıp, Bana Artık Hicran De, Mutlu Ol Yeter, Kış Güneşi dizilerinin ardından İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterine hayat veren Enver, kariyerinin de zirvesinde bulunuyor.

Müthiş oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de baş döndüren Enver, Murat Boz ile evliliğe giden ilişkisinde bir anda ortada kalmış ve terk edilmişti.

Yaşadıklarını unutması kolay olmayan Enver, İstanbullu Gelin dizisinin sezon finali yapmasının ardından önce Avrupa’da tatile çıkmış, sonra ise Kıbrıs’ta görülmüştü.

Enver’in Murat Boz’dan ayrılmasının ardından geçen uzun bir zaman sonra eski aşkıyla olan tüm bağlarını kopardığına da şahit oluyoruz.

Enver’in, ayrılıktan aylar sonra Murat Boz’un ağabeyi ve annesini sosyal medya hesaplarından silmesi dikkati çekti.

2,5 yıllık ilişkisinin evliliğe gittiği yorumları yapılırken, bir anda terk edilen Enver, İstanbullu Gelin dizisindeki oyunculuğuna bu durumu yansıtmamak için elinden geleni yapmıştı.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin yeni sezonu öncesinde moral depolayan Enver’in artık bu ayrılığın açısından sıyrıldığına işaret eden son gelişme hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Güzel oyuncu, ayrılıktan aylar sonra Murat Boz’un ağabeyi Ali Boz’u ve aralarını düzeltmeye çalışan Murat Boz’un annesi Nedret Boz’u da sosyal medya hesaplarından sildi.

Güzel oyuncu, böylece Boz cephesiyle olan son bağlarını da koparmış oldu.

aslı enver haberleri için

istanbullu gelin haberleri için