SON DAKİKA
23 Nisan 2019 07:02

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’in yeni sezonunda terapi koltuğuna o sürpriz isim mi oturacak?

Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in geçtiğimiz sezon en çok konuşulan sahnelerinden biriydi terapi sahneleri.

Usta oyuncu Tilbe Saran’ın hayat verdiği terapist ile Adem arasında yaşanan konuşmalar, dizinin en çok dikkat çeken ve tüm izleyicilerin merakla beklediği sahneler oldu.

Her terapi sahnesinin ardından sosyal medyada izleyiciler, yaptıkları yorumlarla adeta ekran başında kendilerinin de terapiye girmiş gibi hissettiklerini söylediler.

Yeni sezonun en çok merak edilen sorusu da bu terapi sahnelerinin yeni sezonda olup olmayacağıydı.

Geçtiğimiz günlerde dizinin senaristi Deniz Akçay ve birlikte çalıştıkları diğer senaristlerle beraber Teşrik-i Mesai ismiyle sosyal medyadaki hesaplarından bir açıklama yapmışlardı.

Tweet şöyleydi:

Bu açıklama sonrasında İstanbullu Gelin’de hangi karakterin yeni sezonda o terapi koltuğuna oturacağı çok merak edildi.

Sosyal medyada tahminler havada uçuştu ama en güçlü tahmin İpek karakteri ile ilgili oldu.

Hemen herkesin hem fikir olduğu İpek’in o terapi koltuğuna oturması oldu.

Senarist Deniz Akçay’ın bir süre önce ranini.tv’ye verdiği röportajda konuyla ilgili sözleri, yeni sezon için de bir sinyal gibi.

Akçay, terapi koltuğuna Adem dışında başka bir isim oturtmak istese kimi oturtacağı şeklindeki soruya şöyle yanıt vermiş:

“Bu uzun sezonun ardından terapi koltuğuna Teşrik-i Mesai ekibi olarak oturmamız lazım, orası kesin (gülüyoruz) Ama ille karakterlerden biri olacaksa İpek’i oturtmak isterdim. Kendim olsam derdim ki ‘kuzum derdin ne?’ Lakin terapist sanıyorum onu bir süre izlerdi ve dökülmesini beklerdi. Söze ilk İpek girerdi çünkü o dinlemeyi sevmiyor.”

İSTANBULLU GELİN TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

İlgili Haberler