SON DAKİKA
9 Aralık 2022 04:57

SON HABERLER

İşte Star TV’nin en çok güvendiği yeni bomba dizisi!

Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’ün yayın günü belli oldu. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın başrollerini paylaştığı ‘Sana Söz’, 29 Ekim Cuma başlıyor. Dizide, herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi seyirci ile buluşacak. Star TV bu sezon için hazırladığı diziler arasında en çok Sana Söz’e güveniyor.

Dizinin Cuma rekabetinde yer alması da dikkat çekti. Kırmızı Oda, Arka Sokaklar ve Aşk Mantık İntikam dizileri zaten etkili yapımlar. Bir de Aziz isimli Show TV dizisi Cuma rekabetine katıldı. Ancak Star TV, yeni dizisine çok güvendiği için etkili yapımların yer aldığı Cuma akşamlarını tercih etmiş oldu.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’, 29 Ekim Cuma ilk bölümüyle ekrana geliyor. Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın kaleme alıyor.

Yüksek temposu ve sürükleyici öyküsü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek dizinin kadrosunda; Serkan Altunorak, Ayça İnci, Hivda Zizan Alp, Orhan Güner, Ferhat Baynal, Yaşar Aydınoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Atakan Hoşgören, Selin Genç, Selda Güldükoğlu ve Ali Önsöz gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Hikaye: Bir düzen var yıllardır süre gelen. Adaletsiz, acımazsız, pespaye bir düzen… Bu düzende roller biçilmiştir hepimize… Birileri öldürülür, kaybolur, katledilir, intihara sürüklenir, hayatları ziyan olur. Kimi bu düzenin parçası olmayı seçer, uzaktan izler sadece olan biteni…

Ama bazısı da vardır ki baş kaldırır. Savaşmayı, mücadele etmeyi seçer. Yitip giden bu hayatlar için yüreğini koyar ortaya… Susmaz, ezberleri bozar, boyun eğmez! Adalet için baş kaldıranların, boyun eğmeyenlerin hikayesidir bu… Herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi… İki yaralı aşığın kaderi, birlik olup mücadele etmektir. Onlara bu hayatta biçilmiş rol savaşmaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler