SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 01:45

SON HABERLER

İzleyici hem kızıyor hem de Sen Anlat Karadeniz’den vazgeçemiyor!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin tekrar bölümlerine ilgi büyük!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında 2 sezondur izleyicilerle buluşmakta olan Sen Anlat Karadeniz dizisi her ne kadar son aylarda izleyiciler tarafından ciddi bir eleştiri bombardımanına tutulmuş olmasına rağmen, tekrar bölümlerinin bile çok izlendiği reyting sonuçlarıyla ortada…

24 Haziran Pazartesi günü sabah saat 10.00’da lik bölümü yayınlanan dizi hafta içi her gün aynı saatte tekrar bölümleri ile atv’de yer alacak.

atv’nin hafta içi sabah saatlerinde ekrana getirdiği tekrar bölümlerinin reytinglerde ilk 20 içine girmesi önemli bir detay olarak gözükmekte.

İzleyiciler Sen Anlat Karadeniz’in ilk bölümlerine büyük ilgi gösteriyor ama ikinci sezondaki senaryo sorununa da ciddi şekilde tepki göstermekte.

Dizinin acı, istismar ve şiddet ile pedofili üzerinden reyting almaya çalıştığı iddiasını ortaya koyan izleyiciler, Gülper Özdemir’in canlandırdığı Hazan karakteri üzerinden de diziye eleştiriler yönelmekte.

Diziyi, söz verdiği hikaye yerine reyting almak için bu konulara ağırlık verdiği için eleştiren önemli bir kesim de var.

Dizinin kadınları rezil ettiği algısı da izleyicide oluşmuş durumda.

İlgili Haberler