SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:29

SON HABERLER

Jet Sosyete 2.Sezon 19. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Sakın unutmayın dizi Perşembe yayında!

Jet Sosyete dizisi bu hafta ilk kez yeni gününde izleyicilerle buluşacak. Çarşamba günleri yayınlanmakta olan dizi, geçen hafta geç bir saatte ekrana gelmişti. Bunun sebebi de Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasıydı. Dizinin yeni bölümü bu haftadan itibaren Perşembe akşamları saat 20.00’de Tv8’de izleyicilerle buluşacak.

Jet Sosyete dizisinin 2. sezon 19. bölümünden neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Dizinin yeni bölümünden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz. Yeni bölümde yaşanacakların detayını ise haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Ozan kendine spor bir araba beğenmiştir fakat Cengiz para harcamak
istememektedir. Zahide’nin tavsiyesiyle Ozan’a bunu direk söylemek yerine Ozan’ı arabadan soğutma yöntemine başvurur. Bu yöntem başarılı olur fakat arabayı o kadar beğenir ki gizlice kendisine satın alır. Bu gerçeği gizleme çabaları eline yüzene bulaşır.

Yaşar, zammından kalan parayı almaya çalışırken Cengiz zorluk çıkarır. Bu duruma çok bozulan Yaşar işe gitmeme kararı alır. Bu durumda Yüksel ailesinin diğer fertleri iş aramak ve çalışmak zorunda kalır.

Bir tekstil firmasında işe girmek için İlayda ve Tony’den zorla tavsiye mektupları toplayan Gündüz, daha sonra Özpamuk ve E-lay tekstilin başına bela olur.

Ailede herkes bir iş peşinde koşmaya çalışırken ev işlerinin bütün yükü de Yaşar’a kalır.

Şennur, eski tanıdığı bir doktordan bedava ameliyat sözü alınca acilen ameliyat olmaya karar verir. Fakat hiçbir komşusu ve tanıdığı yanında refakatçı olarak kalmak istemez ve çeşitli bahanelerle reddeder. Bu sırada hayır işlerine kafayı takmış olan Gizem, Şennur’a refakatçilik yapar.

İlgili Haberler