Jet Sosyete dizisi 15. bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı!

09 Haziran 2018 Cumartesi, 09:45
Jet Sosyete dizisi 15. bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt ve Gülse Birsel’in yer aldığı Jet Sosyete dizisinin sezon finali Pazar günü ekrana gelecek.

Gülse Birsel imzalı dizi Avrupa Yakası ve Yalan Dünya’nın gerisinde kalan bir yapım olsa bile, ikinci sezonda da devam etmesine karar verildi.

Jet Sosyete dizisi 15. bölümüyle ilk sezonunu tamamlayacak. Dizi Eylül ayında başlayacak olan yeni sezonda da Star TV ekranlarında yer almaya devam edecek.

Peki sezon finalinde neler olacak?

İşte 15. bölüm sezon finali 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Gündüz bu sefer de geri dönüşüm işinden köşeyi dönmeye çalışıyor. Planlarına Alara’yı da dahil eden Gündüz’ün, sosyetenin geri dönüştürebilir çöplerini toplamaya başlaması başına yine beklenmedik işler açılacak.

Düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken Cengiz ve Zahide tatsızlık çıkmaması için Gizem’i düğüne katılmamaya ikna etmeye çalışıyor.

JET SOSYETE DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Melike’nin habersiz Eskişehir’e gitmesi herkesi etkiliyor. Yüksel ailesi ve Ozan, panikle Melike’ye ulaşmanın peşinde. Özpamuk Tekstil’de ise denetim stresi var. Çalışan herkes zorlu bir mülakattan geçmek zorunda!

Şennur bu sefer kartlarını açık oynuyor ve Yıldız’ı asla gelin olarak almayacağını Talip’e söylüyor. Öte yandan Yıldız’ın da işleri yavaştan alma isteği, Talip’i bütün dikkatleri üstüne çekecek bir hamleye zorluyor.

Jet Sosyete haberleri için