Jet Sosyete, Gelinim Mutfakta yarışmasına özendi! Gelinimi Yerim, çok güldürecek!

03 Haziran 2018 Pazar, 14:04
Jet Sosyete, Gelinim Mutfakta yarışmasına özendi! Gelinimi Yerim, çok güldürecek!
Televizyongazetesi/Analiz
STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek.

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt ve Gülse Birsel’in oynadıkları dizinin 14. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde gelin ve kaynanaların yarıştığı bir program ekrana gelecek. Tony’nin sunacağı program, dizinin en eğlenceli anları olacak. Fatih Ürek’in sunduğu Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta programının bir benzerini bu kez Jet Sosyete dizisinde kahkaha tufanı içinde izleyeceğiz.

İşte yeni bölüm fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Gelinler Yarışıyor! Tony yeni bir yarışma programından sunuculuk teklifi alıyor. Çevresindeki gelin ve kaynana adaylarından yarışmacıları seçen Tony zor bir görev ile karşı karşıya kalıyor. Yarışmanın ödülü altınları duyan Safiye, Alara ile yarışmacı adayı. Talip ve Yıldız’ın evliliklerine her türlü taş koyan Şennur, bu sefer Yıldız’ın ev işlerindeki becerisini sınamak üzere yarışmaya katılıyor.

Yarışmanın en sürpriz ikilisi ise Gizem ve Zahide Hanım! Modadan yemek yapmaya değişik etaplarıyla “Gelinimi Yerim” yarışması büyük bir kapışmaya sahne olacak.

JET SOSYETE TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Gündüz sitede atıl duran halı sahasında maç düzenlemeye karar veriyor. Yaşar, Cengiz Bey ve Talip’e karşılık Gündüz, Melike ve Ozan karşı karşıya gelecek. Denklemin en zayıf halkası Ozan’ın tecrübesizliği Melike ile yakınlaşmalarını sağlıyor.

gülse birsel haberleri için

Jet Sosyete haberleri için