SON DAKİKA
17 Haziran 2019 10:35

SON HABERLER

Kaan Yıldırım’a Halka dizisinde hayranlarından büyük destek!

Halka dizisine Kaan Yıldırım’dan videolu destek!

TRT1 ekranında izleyicilerle Salı akşamları buluşmakta olan Halka dizisinin başrol oyuncularından birisi de Kaan Yıldırım,

Hande Erçel, Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan ile birlikte başrolünde yer aldığı Halka dizisinin 10. bölümünden görüntüler paylaşan Kaan Yıldırım, takipçilerinden dizisini izlemesini istiyor.

Paylaşıma binlerce beğeni gelirken, Kaan Yıldırım hayranları da “Canım benim”, “Çok seviyoruz” gibi ifadelerle ünlü oyuncuya olan hayranlıklarını belirtiyor. Dizinin de heyecanlı geçmesi izleyicileri mutlu etmişe benziyor.

HALKA 10 🎬

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Londra’da Brunel Üniversitesi Pazalama bölümünde eğitim aldı. Ardından oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Kaan Yıldırım ilk kez Kayıp dizisinde kameralar karşısına geçti.

Televizyonda Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri dizilerinde rol aldı. Yok Artık ve Ümmü Sıbyan: Zifir filmlerinin yapımcısı olan oyuncu Yok Artık 2 filminin hem yapımında hem de oyuncu kadrosunda yer aldı.

Kaan Yıldırım geçtiğimiz yıllarda Ezgi Eyüboğlu ile hayatlarını birleştirdi.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Kaan Karabulut karakterine hayat veren Kaan Yıldırım, kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile evlidir. Kaan Yıldırım 1.80 metre boyunda, 73 kilo ve Oğlak burcudur.

İlgili Haberler