SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 11:29

SON HABERLER

Kaan Yıldırım’ın ayrılık kararı, Vahide Perçin’in dizisine ikinci büyük darbe oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında yayınlanacak olan sezonun en etkili dizilerinden birisi olması beklenen yapımın adı Hakime Hanım olarak belirlendi. Vahide Perçin de yaklaşık 1,5 yıl sonra yeniden ekranlara dönüş yaparak hayranları ile buluşacak. Bu sefer bir kadın hakim olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Vahide Perçin, uzun süredir bu projeyi bekliyor.

Dizinin hazırlıklarının başladığı ama ilk sahnelerin beğenilmediği için yeniden çekileceği ortaya çıkmıştı. Dizinin hem senaryosuna yönelik önemli yenilikler yapılıyor hem de yönetmen değişikliği yaşandı. Yeni yönetmen Murat Saraçoğlu’nun da şimdiye kadar yapılan tüm düzenlemeleri yeniden gözden geçirmeye başladı. Bu süreçte dizinin oyuncu kadrosunda da önemli ayrılıklar yaşandı.

Kaan Yıldırım’ın yeni sezonda Hakime Hanım dizisinin başrolünde yer alması bekleniyordu. Ancak oyuncunun projeden ayrılabileceği yönünde iddialar da vardı. Hatta Kaan Yıldırım bir röportajında henüz dizi için görüşmelerinin devam ettiğini ve net bir durum olmadığını duyurmuştu.

Oyuncunun bu sözleri söylediği sırada Hakime Hanım dizisi için neredeyse tüm hazırlıklar tamamlanmış ve Kaan Yıldırım’ın ismi de başrolde geçiyordu. Birçok hayranı oyununun sözlerine şaşırmıştı. Ancak ortaya çıktı ki, Kaan Yıldırım projede yer almaktan vazgeçti.

Vahide Perçin’in Bir Zamanlar Çukurova gibi çok etkili bir diziden sonra yeniden hayranları ile bulaşacağı dizide işler fazlasıyla karıştı. Hem senaryoda yapılan yenilemeler hem yeni yönetmenin oluşturduğu yeni düzen ve oyuncu kadrosunda yaşanan ayrılıklar da dizi adına sürecin uzayacağı anlamına geliyor.

Kaan Yıldırım’ın yanı sıra Cem Davran da dizinin başrolünden ayrılmıştı. İki başarılı oyuncunun Hakime Hanım ekibinden ayrılması da projenin genel konsepti ve devamı noktasında önemli sıkıntılar olduğu yönünde bir hissiyata yol açtı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler