SON DAKİKA
1 Temmuz 2022 01:45

SON HABERLER

Kaderimin Oyunu dizisinde ertelemenin asıl nedeni başkaymış!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de yayınlanan iki diziden Annemizi Saklarken ve Kaderimin Oyunu için Ocak ayının ilk haftasında yeni bölümün yayınlanması planı daha önceden duyurulmuştu.

Kaderimin Oyunu dizisinin beşinci bölümünü 7 Ocak’ta bekleyen hayranlar, daha sonra değişen karar ile üzüldü. Dizinin ara vereceği ortaya çıktı ve bunun nedeni de bilinmiyordu.

14 Ocak Cuma akşamı beşinci yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncusu Öykü Karayel’in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın da başrolünde yer aldığı dizi çok başarılı bir şekilde ilerlerken verilen ara şaşırmıştı.

Dizinin ara vermesinin nedeni de böylelikle anlaşılmış oldu… Asiye karakterini canlandıran oyuncunun evinde kendisini karantinaya aldığı ve sürecin de bitmek üzere olduğu bilgisi geldi.

Kaderimin Oyunu dizi ekibine yakında yeniden katılacak olan Öykü Karayel, arkadaşları ile birlikte sette yeni bölümün çekimlerine katılacak.

Kaderimin Oyunu dizisinin 14 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak beşinci yeni bölümünü hayranlar büyük bir heyecanla bekliyor. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragman da heyecanın artmasına neden oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler