Ana sayfa Dizi Haberleri Kaderimin Oyunu dizisindeki Mahir rolüyle unutulmayan Sarp Apak’ın bu isyanı da unutulmaz!

Kaderimin Oyunu dizisindeki Mahir rolüyle unutulmayan Sarp Apak’ın bu isyanı da unutulmaz!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Sarp Apak, Avrupa Yakası ve ardından da Kavak Yelleri isimli dizi projesinden bu yana geniş bir hayran kitlesine sahip. Bu iki dizi sayesinde milyonların sevgisini kazanan oyuncu, uzun yıllardır da hem dizilerde hem de sinema filmlerinde rol almaya devam ediyor.

Yalan Dünya dizisindeki Emir karakteri ile de hafızalarda yer alan Apak, en son Kaderimin Oyunu dizisindeki Mahir karakterinde de çok başarılı bir iş ortaya çıkardı. Daha önce komedi rollerinde izlediğimiz oyuncu, Kaderimin Oyunu dizisinde bu sefer dram performansı ile göz doldurdu.

Sarp Apak, dizideki performansı ile sadece ülkemizdeki hayranlarını değil, yurt dışından da birçok Türk dizisi hayranını etkiledi. Oyuncu, son dönemde ise deprem felaketi sonrasında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Kahramanmaraş’ta üst üste yaşanan iki büyük deprem felaketinin ardından depremden etkilenenlerin sesini sosyal medyadan duyuran, yardım faaliyetlerine katılan ünlü oyuncu, ayrıca hislerini de şu sözlerle ifade etti:

“41 yaşındayım tüm hayatım ülkemde geçti, baba oldum, oğluma bi gelecek hazırlamaya çalışıyorum, ömrümün sonuna kadar ülkemde olucam. Burası iyi olmak zorunda. Kim yönetirse yönetsin eleştiririz. Hiç biriniz hayatımızdan , sevdiklerimizden, geleceğimizden önemli değilsiniz.”

Hayranlarından büyük destek alan, paylaşımı 3 milyondan fazla görüntülenen Sarp Apak, rollerinin yanı sıra deprem felaketinde ortaya koyduğu net tavırla da unutulmayacak gibi gözüküyor.

Deprem felaketinin yaşanmasının hemen ardından bölgeye yardım için birçok kurtarma ekibi, yardım için ekipler ve gönüllü vatandaşlar gitti. Enkaz altındakileri kurtarma çabalarına dikkat çeken Sarp Apak, “Sahada kendi ailesini kurtarır gibi çalışan herkes bu ülkenin gerçek kahramanları. Madenci abilerimiz, tüm arama kurtarma birimleri, sivil gönüllüler. Hepsine minnet duyuyorum, önlerinde saygıyla eğiliyorum” diyerek de hislerini twitter üzerinden aktardı.