SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 02:05

SON HABERLER

Kaderimin Oyunu setinde ekip çok eğleniyor! İzleyici dört gözle bekliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ı  hayranlarıyla buluşturan yeni dizi Kaderimin Oyunu ekibi bir süre önce çekimlere başladı. Öykü Karayel’in setten paylaştığı fotoğraf ekibin çok büyük bir keyifle çalıştığını gösteriyor.

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin yönetmeni Emre Kabakuşak. NGM Medya tarafından çekilen dizinin başrol oyuncuları ise Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak. Dizide ayrıca Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu gibi kendisini kanıtlamış isimler var.

Dizinin çekimleri kısa süre önce başladı. Ekip son hızla çalışmalarını sürdürüyor. Öykü Karayel de sosyal medya hesabından, setten çok eğlenceli bir fotoğraf paylaştı.

Fotoğrafta Öykü Karayel’in yanında Sarp Apak ve yönetmen Emre Kabakuşak görünüyor. Akın Akınözü ise çizgi karakter olarak arkada yer alıyor. Keyifle çalışan ekip izleyiciyi keyifli bir dizinin beklediğinin de habercisi.

Kaderimin Oyunu, Hercai dizisinde yıldızı parladıktan sonra bir süre ekranda görünmeyen Akın Akınözü’nü yeniden hayranlarıyla buluşturuyor. Akın Akınözü’nün Kaderimin Oyunu dizisinde çok farklı bir karakterle izleyicinin karşısına çıkacağı belirtiliyor.

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu şöyle olacak: Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer.

Cemal hem eşini hem de iki çocuğunu daha iyi bir yaşam için bırakıp gider. Helin isimli varlıklı kadın Cemal’in aklını çeler ve onu ailesinden koparınca da Asiye, iki çocuğu ile yaşam mücadelesine başlar. Asiye, bu yaşam mücadelesi sırasında Mahir ile karşılaşır ve tüm kaderi bir anda değişir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler