SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 06:14

SON HABERLER

Kadın 41. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Bahar’ın zor seçimi, Arif mi Sarp mı?

Kadın dizisinin 40. yeni bölümü Fox TV ekranında izleyicilerle buluştu. Bahar ile Sarp’ın karşılaşacağı fragmanda verilmişti. O nedenle bu sahneye yönelik büyük beklenti vardı. 40. bölümün finalinde sonunda Bahar da Sarp’ın yaşadığını öğrendi… Ne yapacağını bilemeyen Balar, büyük şaşkınlık yaşadı ve dizinin 40. bölümü bu sahne ile veda etti.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya’nın başrollerinde yer aldığı dizinin 41. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Bahar, doya doya Sarp’a sarıldı. Onu çok özlediği her halinden belliydi. Arif de mervdivenden onların kavuşmalarını izlemek durumunda kaldı. Ancak sonraki sahnede Arif ile Bahar’ın çocuklarla birlikte yürüdükleri ekrana getirildi. Yani ufukta bir Sarp – Arif tercihinin yaşanacağı anlaşılıyor. Videodan 41. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz

Peki 40. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Şirin’in ilik vermesiyle sağlığına kavuşan Bahar evine döner. Eski mutlu ve sağlıklı günlerine dönmesiyle birlikte de bir fırsat yaratıp Arif ile nişanlandıklarını Nisan’a anlatmak ister. Peki, Nisan bu duruma ne tepki verecektir? Sarp’ı bulmaya çalışan Nezir, sonunda amacına ulaşacak mıdır? Bahar’ın yaşadığını bile bile artık onu görmeden duramayan Sarp, Bahar’ın karşısına çıkmaya karar verir.

Kadın yeni bölümüyle Salı 20.00’de FOX’ta!

Oyuncular:
Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

İlgili Haberler