Kadın dizisi 35. bölüm ilk fragmanında Arif ile Bahar’ın öpüşmesine az kaldı

10 Ekim 2018 Çarşamba, 01:25
Kadın dizisi 35. bölüm ilk fragmanında Arif ile Bahar’ın öpüşmesine az kaldı

Kadın dizisi 34. bölümü 9 Ekim Salı günü Fox TV ekranında izleyicilerle buluştu. Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman ve Caner Cindoruk’un başrollerinde dizinin 34. bölümünün sonunda Bahar’ın hastalığının kötüye gitmesi izleyicileri üzdü. Şirin’den ilk almak zorunda olan Bahar, bu durumdan hiç memnun değil, ancak başka da bir çare yok.

35. yeni bölüm 16 Ekim Salı akşamı Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümden ilk görüntüler de yayınlandı. Arif, Hatice’ye Bahar’ı sevdiğini itiraf ediyor. Hatice’nin “Aşık olmak çok güzel bir şey, insan aşıkken ölmez” sözleri Arif’i harekete geçiriyor.

Bahar’ın yanına giden Arif, “Neden ağladığını biliyorum ben, çünkü ben seni hiç öpmedim” diyerek Bahar’ı öpmek için eğiliyor. Arif’in Bahar’ı öpme girişimi gerçekleşecek mi şimdi herkes merakta?

İşte 35. bölüm 1. fragmanı:

Peki 34. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar…

Jale’nin Sarp’ı gördüğünü Bahar’a söylemesi üzerine Bahar, büyük bir paniğe kapılır. Bahar’a aşık olduğunu artık kimseden saklamayan Arif de babasına bunu açıkça söyler. Başka uygun ilik bulunamaması üzerine iliği Şirin’den almak zorunda kalan Jale, Bahar’ı ikna etmeye çalışır.

Ama Bahar’ı Şirin’e muhtaç olma düşüncesi bile korkutmaktadır. Şirin’in bir yalanını daha yakalayan Enver, onu bir daha evde görmek istememektedir. Bunun üzerine evi terk eden Şirin’in ise bir sonraki hamlesi ne olacaktır?

bennu yıldırımlar haberleri için

caner cindoruk haberleri için