SON DAKİKA
18 Eylül 2019 14:26

SON HABERLER

Kadın dizisi için 3. sezon büyük bir hata mı? Zirvede mi bırakmalıydı?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında 28 Mayıs’ta 2. sezonunu tamamlayacak olan Kadın dizisinin sıkı takipçileri 3. sezonun nasıl olacağını düşünmeye başladı. Zira konuların çoğu çözüldü, hikaye zaten son dönemde eror vermeye başlamıştı.

Dizinin takipçileri 3. sezonda hikayenin nasıl bir yola sokulacağını merak etmekte. Daha önce Kadın dizisi izleyicileri Bahar’a toz kondurmaz iken, Arif meselesindeki belirsizlik herkesin canını sıktı. Arif’in bir türlü aşkına karşılık bulamaması, Bahar’a tepki olarak dönüş yapmakta.

Dizide hikaye o kadar yavaş ilerliyor ki, her geçen hafta sıkılıp bırakanlar fazlalaşıyor.

3. sezonunda ilk 2 sezon kadar başarılı olup olamayacağı tartışılan Kadın dizisinde, hikayede nasıl yenilikler yapılacağı asıl belirleyici konu olacak.

Kadın dizisinin kimi izleyicileri 3. sezonu da merakla izleyeceklerini belirtirken, hikayenin devam etmesini zor gören bir diğer grup izleyici ise 2. sezon ile birlikte zirvede bırakılması fikrinde…

Sosyal medyadaki izleyici yorumlarına bakıldığında 2. sezon ile birlikte final yapılmasının daha iyi olacağı düşüncesi hakim…

İlgili Haberler