SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 22:05

SON HABERLER

Kadın dizisinde Arif ve Sarp karşı karşıya geliyor! Şirin ise hiç de şirin olmayan haline döndü!

Fox TV’de yarın akşam 58. bölümü yayınlanacak olan Kadın dizisinde gergin anlar yaşanacak.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadıkları dizide, Bahar ve çocukların kendileriyle kalmasına tahammül edemeyen Şirin, oyunlarına kaldığı yerden devam ediyor!

Televizyongazetesi/Detay

Nezir’in Bahar’a gönderdiği kutuyu alan Şirin, onu sadece Bahar’ın açacağı söylense de ısrarla Sarp’a açtırmaya çalışacak. Şirin’in önceden kutuda ne olduğunu bilip bilmediğini dizinin yeni bölümünde göreceğiz ama ortalığı karıştırmak için fırsat kollayan Şirin, o kutuyu da kullanacak.

Sarp’ın üzerine giden Şirin’in, yine eski saplantılı aşkının ortaya çıkması da an meselesi!

Bu arada dizinin yayınlanan 2. tanıtımında bir başka gerginlik de Sarp’ın çocukları okuldan almaya gittiği gün yaşanacak. Çocukları özleyen Arif, onları görmek için okula geldiğinde Sarp’ı orada görecek. Sarp, onu sert bir dille uyaracak.

Yeni bölümde neler olacak?

Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar’ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif’in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar’a kavuşan Arif’e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir.

Ceyda’nın Bahar’a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda’ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir’in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir.

Hatice, Şirin’in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmaz. Emre, Şirin’i gerçekten değiştirmiş olabilir mi? Yoksa Şirin, Sarp’ı gördükten sonra eski takıntılı günlere geri dönecek mi?

İlgili Haberler