SON DAKİKA
15 Eylül 2019 10:29

SON HABERLER

Kadın dizisinde ‘olmayacak duaya amin demek’ durumu yaşanıyor!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın, her hafta heyecanı yüksek bölümlerle ilgi görmeye devam ediyor.

Televizyon Gazetesi Detay – Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Caner Cindoruk’un başrollerinde yer aldığı Kadın dizisinin en önemli karakterlerinden birisi de Şirin… Seray Kaya’nın başarıyla canlandırdığı ve başrollerden rol de çaldığı Şirin karaketi son dönemde sempatik gösterilmeye çalışılıyor. Ancak dizinin izleyicileri bu durumdan pek de hoşnut değil.

İzleyiciler Şirin’in yaptıklarının bir şekilde üstünün örtülemeyeceğini ve dizide onun sempatik gösterilmesinin de tutmayacağını sosyal medyada yazdıkları yorumlarla belirtmekteler.

Peki dizide tepkiye neden olan bu durum nasıl gelişti?

Ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle Hatice ve Enver’in evinde kiracı olarak kalan İdil geçtiğimiz bölümlerde Şirin’in bilekliğini çalıp kuyumcu arkadaşına satmıştı.Bunu anlayan Şirin de bilekliğin gerçek değerini İdil’e söyleyerek kuyumcunun ona değerinin çok altında bir para verdiğini söyledi.

Bunun ardından iki kız kuyumcudan bilekliği almanın bir yolunu buldu ve bilekliği başka bir yere daha pahalıya satmanın planını yaptı.

Birbirlerinden çılgın ve sorunlu kişilikler olan İdil ve Şirin’in sahneleri komik yazılıp izleyiciyi eğlendirse de izleyenlerin çoğu Şirin’in hayatında her şeyin bu kadar yolunda gitmesinden, Bahar ve Sarp’a yaptıklarının hesabını vermemesinden üstelik ona böyle eğlenceli sahneler yazılıp sempatik gösterilmeye çalışılmasından çok hoşlanmıyor. Hatta bu duruma bir anlam veremiyor.

Emre ile arasında bir yakınlaşma olacağı ihtimali her bölüm güçlenen Şirin’in yaptığı kötülüklerin hesabını vermesini isteyen izleyenler bu konunun atlanmaması konusunda yorumlarda bulunuyor.

Şirin için “Yaptığı pislikler üzerine yalnız kalması gerekirken hem sevgili hem kanka buldu. Yok artık” yorumları yapılıyor.

İlgili Haberler