SON DAKİKA
19 Eylül 2019 19:39

SON HABERLER

Kadın dizisinin büyük başarısı! Bir ülkeyi daha fethetmeye gidiyor!

Fox TV’de ekrana gelen Med Yapım imzalı Kadın dizisinin ünü, gittikçe yayılıyor!

Geçtiğimiz hafta sezon finali yapan dizi, başarılı oyunculuklar ve hikayesiyle, sadece Türkiye’de değil, başka ülkelerde de ilgi çekmekte.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrolünde oynadıkları dizi, bu kez İspanya’yı sallamaya gidiyor!

Yeni sezonda İspanyol televizyonlarında yayınlanacak Kadın dizisi için, İspanya’dan gazeteciler, dizinin oyuncularıyla bir röportaj yapmak amacıyla Türkiye’ye geldi.

Kadın dizisinin sezon finali yapmasının ardından oyuncular, İspanyol basınına bir röportaj verdiler.

İspanya’nın en büyük medya kuruluşlarından Atresmedia TV Grubu’nun “Kadın” dizisini satın almasının ardından İstanbul’a gelen İspanyol basını, dizi oyuncuları ile sette röportajlar gerçekleştirdi.

Salı günleri FOX’ta izleyiciyle buluşan ve başladığı günden bu yana büyük beğeni toplayan “Kadın” dizisi, İspanya’nın büyük medya kuruluşlarından biri olan Atresmedia TV Grubu’na satıldı. Türkiye’de reyting rekorları kıran dizi yeni sezonda İspanya’da yayına girecek.

Geçtiğimiz hafta İspanyol Atresmedia TV kanalı ile birlikte İstanbul’a gelen ve aralarında El Mundo, ABC gazetesi ve EFE haber merkezi gibi önemli mecraların da bulunduğu İspanyol basın ekibi sette oyuncular ile tanışarak, keyifli röportajlar yaptı.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini paylaştığı, Şerif Erol, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Feyyaz Duman gibi başarılı isimlerin rol aldığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın satışını Calinos Entertainment’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı “Kadın” dizisi, Eylül ayında 3. sezonuyla yeniden FOX ekranlarında olacak.

İlgili Haberler