Kadın dizisinin dirayeti Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’i zirveden edecek!

05 Haziran 2018 Salı, 11:07
Kadın dizisinin dirayeti Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz’i zirveden edecek!
Kadın dizisi, Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz için büyük tehdit oldu!
Televizyon Gazetesi Analiz

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kadın dizisi sezon finali yapmaya hazırlanırken, dizinin hikayesi ve performansı göz doldurmaya devam ediyor.

32. bölümü bu akşam izleyici ile buluşacak olan Kadın dizisinde Sarp ortaya çıktı. Oğlu Doruk ile karşılaştı. Fragmandan izledik ve yeni bölümde neler olacağı izleyiciyi daha da çok meraklandırdı.

Ancak biz daha farklı bir detaya dikkat çekmek istiyoruz.

Kadın dizisi geçtiğimiz 28 Mayıs – 3 Haziran haftasında ekrana gelen diziler arasında yapılan değerlendirmede hem tüm kişiler hem de AB gruplarında ikinci sırada yer aldı.

Aslında benzer durumu geçtiğimiz haftalarda da gözlemliyorduk. Ancak bu sefer bir fark var… Daha önce zirvedeki diziyle arasındaki reyting farkıl 3-4 puanla çıkarken şimdi bu farkın azaldığını görüyoruz.

Yani Kadın dizisi adım adım finale demir atmaya doğru ilerliyor.

Tüm Kişiler kategorisinde;
Geçen hafta 19. bölümü yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi 13.32 reyting ve 31.67 izlenme payı ile en çok izlenen dizi unvanını elde etti. Kadın dizisi ise 10.98 reyting ve 27.93 izlenme payı ile ikinci sırada yer aldı. Diriliş Ertuğrul ise 10.51 reyting ve 24.93 izlenme payı ile 3. sırada kendisine yer buldu.

AB grubunda;
Geçen hafta Diriliş Ertuğrul 120. bölümü ile 12,58 reyting ve 29,54 izlenme payı ile zirvenin sahibi oldu. Kadın dizisi ise 10.99 reyting ve 26.86 izlenme payı ile ikincilik elde etti. Sen Anlat Karadeniz ise 9.11 reyting ve 21.48 izlenme payı ile 3. sırada yer aldı.

Bu sonuçlar da gösteriyor ki Kadın dizisi güçlü duruşunu ve ağır ağır yükselmesine devam ediyor.

KADIN DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Diriliş Erturğul ve Sen Anlat Karadeniz dizileri biraz düşüş yaşar ise zirveyi Kadın’a kaptırmaları hiç şaşırtıcı olmayacak.

Zira önceki haftalarda birinci ile ikinci arasında 3-4 reytinglere varan farklar artık tüm kişilerde 2,34 , AB grubunda ise 1,59 reytinge kadar düşmüş durumda.

Kadın dizisi göstere göstere zirveye doğru göz kırpıyor…

diriliş ertuğrul haberleri için

kadın haberleri için