SON DAKİKA
3 Ekim 2022 11:53

SON HABERLER

Kadın dizisinin merakla beklenen fragmanı yayınlandı!

FOX’UN MERAKLA BEKLENEN DİZİSİ
“KADIN”NIN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI

24 Ekim Salı saat 20:00’de FOX izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği “Kadın” dizisinin merakla beklenen yeni fragmanı yayınlandı. “Kadın” ismiyle FOX ekranlarına gelecek olan dizide Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik ediyor.

Genel Hikaye:

Kadın, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır.
Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların
hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

“KADIN”
24 EKİM SALI SAAT 20.00’DE
FOX’TA!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler