SON DAKİKA
22 Eylül 2019 09:43

SON HABERLER

Kadın dizisinin yayın tarihi için geri sayım başladı! Müjdeyi Seray Kaya verdi!

Televizyongazetesi/Detay – Sezonun en çok merak edilen dizilerinden bir tanesi de Kadın dizisi.

Fox TV’de yayınlanan ve 3. sezonu kısa bir süre sonra başlayacak olan Kadın dizisi için geri sayım başladı!

Dizinin Eylül ayında yayınlanması bekleniyor ama henüz çekimler başlamadı.

Oyuncuların yaptığı paylaşımlardan dizinin çekimlerinin kısa bir süre içinde başlayacağı anlaşıldı.

Dizide Şirin karakterini oynayan Seray Kaya, ilk tüyoyu veren kişi oldu.

Kaya, senarist Hande Altaylı’dan gelen 3. sezon 65. bölüm senaryosunu okurken yaptığı paylaşımla izleyenleri heyecanlandırdı.

Seray Kaya’nın paylaşımıyla yeni sezon senaryolarının oyunculara dağıtıldığı ve kısa süre içinde de çekimlere başlanacağı görülüyor.

Dizinin yayın tarihi henüz belli değil ama geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi yine Salı akşamları ekrana gelmesi bekleniyor.

Eylül’ün son haftası yeni bölümünün yayınlanması beklenen dizinin sezon finalinde yaşanan kaza, herkesi merakta bırakmıştı.

Diziden bir oyuncunun ayrılacağı izlenimini yaratan kaza sahnesinde Bahar, Sarp, Arif ve Hatice karakterleri, bir kamyonun çarptığı aracın içinde kalmıştı.

Dizinin sezon arasında Hümeyra’nın yeni sezonda sürpriz bir karakterle Kadın dizisine dahil olduğu da öğrenilmişti.

Peki sezon finalinde neler olmuştu?

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak bir şey yapmıştır.

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı yeniden gündem konusu olmuştur.

İlgili Haberler