SON DAKİKA
16 Eylül 2019 17:04

SON HABERLER

Kadın sezon finalinde büyük bir kaza yaşanıyor! Bahar, Sarp, Arif ve Hatice can pazarında!

Televizyongazetesi/Detay – Fox TV’de bu akşam 64. bölümüyle sezon finali yapacak olan Kadın dizisinin 2. tanıtımında, izleyenleri çok şaşırtan bir gelişme yaşanacağı görüldü.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadıkları dizinin 64. bölümünde Bahar, sokakta yürürken aniden düşüp bayılıyor. Bahar’ı kucağına alıp arabaya götüren Sarp, Hatice ve Arif’le birlikte onu hastaneye yetiştirmeye çalışıyor.

Ancak yolda yaşanan bir kaza, hepsini şoka sokarken, asıl büyük şok ise bir tırın araçlarına çarpmasıyla yaşanacak!

O kazanın sezon finalinin son sahnesi olacağı tahmin ediliyor. Yeni sezona kadar kimin sağ kurtulduğunu öğrenemeyeceğiz.

İşte yeni bölüm özeti:

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak şey ne olacak?

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürpriz ise kimi, nasıl etkileyecektir?

İlgili Haberler