SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 23:25

SON HABERLER

Kadın yeni bölümde izleyici Bahar’a isyan etti! ‘O kadar mı gurursuzsun?”

Fox TV’de dün akşam 59. bölümü ekrana gelen Kadın dizisinde izleyici Bahar’a çok kızdı!

Pırıl’ın oğlu Ömer ve Ali için hazırladığı doğumgününe çocuklarla birlikte Bahar’ı da davet etmesi şaşırttı.

Durum sonra ortaya çıktı. Pırıl, babasının tüm karşı çıkmalarına rağmen partiye Bahar’ı özellikle çağırmıştı.

Televizyongazetesi/Detay – Sarp ile bir süredir ayrı olduklarını söylediği sosyetik arkadaşlarını şaşırtıp, Bahar için de ilginç ifadeler kullandı.

Pırıl’ın ‘zararsız, öylesine biri, dikkat çekmeyen bir kadın’ dediği Bahar, öyle bir şekilde geldi ki davete, kimse gözünü ondan alamadı.

Bahar, adeta partinin parlayan yıldızı oldu. Bu durumu farkeden ve kadınların kendi aralarında “Şu kadının güzelliğine bak, yıkılıyor, Alp Pırıl’ı ne yapsın?” şeklindeki sözleri duyan Pırıl küplere bindi.

Babasının engellemesine karşın ortalığı yeniden karıştırmak ve Sarp’ın kendisine dönmesini sağlamak için Şirin’in zorla Sarp’la çektirdiği müstehcen fotoğrafları Bahar’a gönderdi.

Bundan sonra neler olacağını yeni bölümde hep birlikte izleyeceğiz ama dizinin takipçilerinin Bahar’a yoğun eleştirisi var!

Bahar’ın o partiye gitmesi zaten izleyenler için hiç de hoşnut karşılanmadı.

Ancak onun ötesinde Bahar’ın partiye gitmeden önce ne giyeceğini bilememesi, Nisan’ın “Şirin teyzemin kıyafetlerinden giyersin” önerisine karşı çıksa da Enver’in de araya girmesiyle Şirin’in elbisesini giyip partiye gelmesi, izleyenleri çok kızdırdı.

“Bahar bu kadar gurursuz mu? Bu kadar mı aciz?” diyen kimi izleyenler, Bahar’a bunu hiç yakıştıramadı!

Özge Özpirinçci’nin Bahar karakteriyle sade halinden sonra Özge Özpirinçci’nin güzelliğini ortaya çıkaran bu giyim tarzı, kimi izleyenleri ise mutlu etti.

İşte Bahar’ın partiye geldiği ve herkesi şaşırttığı o anlar:

İlgili Haberler