SON DAKİKA
21 Eylül 2019 13:52

SON HABERLER

Kadir’in ölümcül ikilemi! Çarpışma 22. bölümde nefes kesen sahne!

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz ve Onur Saylak’ın başrolünde oynadıkları Çarpışma dizisinin 22. bölümü nefes kesti!

Cansız, Zeynep’i esir alarak onun ölüm saatini kurdu. Kadir ve Veli, Zeynep’i kurtarmak için harekete geçti.

Annesi gözleri önünde öldürülen Kadir, Cansız’ın karşısında Cansız’a silah çekti. Ancak Cansız, Zeynep’i kurtarması için Veli’yi öldürmesi gerektiğini düşünen Kadir’i Veli durdurdu. Eğer Cansız ölürse Zeynep’in de öleceğini söyledi.

Kadir, Cansız’ın tüm kışkırtmalarına rağmen onu vuramadı. Bu sırada Veli silahını çekip Kadir’e doğrulttu.

Bu kez Kadir de silahını Veli’ye doğrulttu.

Kadir’in büyük ikilemde kaldığı o heyecanlı sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Çarpışma 22. Bölüm Özet:

Kadir, annesi Asiye’nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka ve geçici bir inkar sürecine girer. Cansız, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçer, Kadir’i arar ve bu zaman zarfında Zeynep’i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Cansız, Kadir’in ardından Veli’yi de arar. Ona da, kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep’in öleceğini söyler.
Diğer yandan Kerem, Kadir’e gider ve Cemre’ye ulaşamadığını, Demir’in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyler. Kadir, Demir’in izini bulmak için Veli’den yardım ister. Cansız’a da Cemre’nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi gelir. Selim’e Cemre’yi koruyacağına dair sözü olan Cansız, adamlarına Cemre’yi bulup, getirmeleri talimatını verir.
Belma, Cemre’nin Cansız’ın adamlarınca götürülmesine tanıklık eder, onları takip eder ve Cemre’nin getirildiği yeri Kadir’e bildirir. Kadir, Veli ve Kerem, Cansız’ın Zeynep’i ve Cemre’yi alıkoyduğu mekanına gelir. Aralarında büyük bir çatışma çıkar. Bu sırada yaşanan bir arbedede Cemre vurulur ve ağır yaralanır. Cemre ölümle yüz yüzedir. Zeynep de bir sandalyeye bağlanmış ve etrafına bombalar yerleştirilmiştir.
Cansız’ın verdiği süre de su gibi akmaktadır ve Zeynep’in bağlı olduğu bombaların patlamasına dakikalar kalmıştır. Zeynep’i kurtarabilecek tek kişi olan Kadir ise ölümcül bir ikilemle karşı karşıyadır.

İlgili Haberler