SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 07:35

SON HABERLER

Kadir’in şiirsel evlilik teklifi kahkahalar attırdı! Çarpışma 23. Bölüm

Show Tv’de yayınlanan Çarpışma dizisinde Kadir’in, Zeynep’le yapmaya çalıştığı duygusal konuşma, ekran başındakileri de Zeynep’i de güldürdü.

Duygusal bir karakter olmasına karşılık, kelimelerini toplamakta zorlanan Kadir, Zeynep’e evlenme teklif etmeye çalışırken Zeynep daha fazla dayanamayıp ‘Evet’ diyerek onu şaşırttı.

Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bu sahnesi, ekran başındakileri de güldürdü.

Zeynep, bir anda evlenme teklifine evet dediğini söylese de Kadir, onu sormayacağını söyleyerek fena halde bozdu. Kadir’in teklifi ise farklı bir cümleyle oldu.

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Çarpışma 23. Bölüm Özet:

Kadir’in tetiği çekmekte tereddüt ettiğini gören Veli, yaptığı kötülükleri bir bir hatırlatarak kendisini öldürmesi için Kadir’i kışkırtır. Bu sırada Zeynep için zaman gittikçe daralmakta ve geçen her bir saniye onu ölüme bir adım daha yaklaştırmaktadır.
Kadir, kontrolünü tamamen kaybetmek üzeredir ki, son anda Zeynep’e ulaşabileceği bir yol açılır. Cansız, Zeynep’in yerini söylemese de, Kadir’i onun yanına götürmeyi kabul eder. Hızla yola çıkarlar ve Zeynep’in yanına gelirler. Cansız, imha edilmesi öylesine zor bir bomba düzeneği hazırlamıştır ki, Zeynep’ten sonra Kadir de Cansız’ın ölüm tuzağının içine düşer.
Kadir ve Zeynep’in kurtulmaları artık tamamen şansa ve mucizelere bağlıdır. Veli, kaçma planları yapan Cansız’ı öldürmek için harekete geçer ve pusuya yatar. Beklediği fırsatı da yakalar ve Cansız’ın üzerine mermi yağdırır. Diğer yanda Cemre cezaevine gider ve Demir’le yüzleşir. Kerem, Cemre’nin yine en büyük destekçisidir. Veli, İstanbul’dan ayrılmaya karar verir ve şehirle vedalaşmaya başlar. Ancak hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği birinden bir mesaj alır. Kan akacak, canlar yanacak ve ölüm kapıyı bir kez daha çalacaktır.

İlgili Haberler