SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 05:43

SON HABERLER

Kalbimin Sultanı dizisi ilk bölümüyle seyirciyi mest etmeyi başardı!

Televizyon Gazetesi Analiz

‘Cihanı saran bir aşk masalı’ olarak sunulan Kalbimin Sultanı dizisi ilk bölümüyle Star TV ekranlarında izleyicilerle buluştu.

Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel ve Beste Kökdemir gibi önemli isimleri kadrosunda barındıran Star TV’nin yazlık dizisi Kalbimin Sultanı, 13 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisine sunuldu.

İzleyici yorumlarına baktığımız zaman dizinin beğeni topladığı hemen göze çarpmakta…

Sosyal medyada yorumlarda bulunan izleyiciler, şu ifadeleri kullanmış:

“Süper bir diziydi çok sevdik. 2.bölümde işler iyice karışacak.”

“Mükemmeeel tek kelimeyle Harika. Ali’mizi izliyoruz.”

“Bu yazın tek favorisi olacak bence.”

“İlk bölüm süperdi, çok beğendim.”

“Güzel cast, başarılı reji ve prodüksiyon, güzel dekor ve kostümler, müzikleri de sevdim. Efektler de beklentinin çok üstünde. Çok emek harcandığı belli bir dizi.”

Ancak diziye yönelik olumsuz yorumlarda bulunanlar da sosyal medyada göze çarpmakta…

“Siz seyirciyle alay mı ediyorsunuz bu diziyi Star TV’de yayınlatan, onaylayan kişi yada ekip derhal işi bırakın” şeklindeki bir yorum dikkat çekti.

Kalbimin Sultanı dizisindeki dans sahnesi ise izleyicilerin hoşuna gitti.

Videodan bu sahneyi izleyebilirsiniz.

1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Halkın arasına karışan Sultan Mahmut, Rus Büyükelçiliğinde öğretmenlik yapan Anna ile karşılaşır. Anna karşı kıyıya geçmek ister ve kayıkçı sandığı Sultan’ın kayığına biner.

KALBİMİN SULTANI DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İkilinin karşılaşması sonrasında Sultan, öğretmen olduğunu öğrendiği Anna’nın saraya gelerek çocuklarına ders vermesini ister. Anna bu süre zarfında haremde kalması gerektiğini öğrendiğinde, teklifi reddetmeye karar verdiyse de babasını korumak için saraya girmek zorunda kalır… Anna’nın saraya girmesi ise Hoşyar Sultan’ın hiç hoşuna gitmez. Genç bir Muallime’nin gelişi saraydaki tüm dengeleri değiştirecektir.

İlgili Haberler