SON DAKİKA
21 Haziran 2019 02:51

SON HABERLER

Kalk Gidelim 3. sezon fragmanı yayınlandı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında 2 sezondur devam eden Kalk Gidelim dizisi, 1 Haziran Cumartesi akşamı ekrana gelen 73. bölümle birlikte sezon finali yaptı.
Dizi gelecek sezonda da devam edecek. Kalk Gidelim izleyicileri, dizi ara vermesine üzüldüklerini belirten yorumlarda bulundular. Ancak dizinin final yapmamış olması da mutluluk kaynağı oldu. Kalk Gidelim dizisinin 3. sezonundan ilk görüntüler yayınlandı. Videodan 3. sezondan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

İzleyicilerin 3. sezon ile ilgili yorumları da sosyal medyaya yansıdı. Öncelikle ara vermesine birçok izleyici üzüldüklerini belirtiyor. 3. sezon öncesi ise heyecanlı bir bekleyiş olacak.
Kalk Gidelim’in izlediği tek dizi olduğunu söyleyenler var ve “Final olmaması dileğiyle” mesajları veriliyor. İzleyiciler 3. sezondan tüyo verilmesini bekliyor.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim 2. sezonun finali yani 73. bölümde neler yaşandı?

Seyfettin ve Mustafa Ali ata yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye ortak bazı fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler.
Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir.

Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince yardım etmenin yolarını ararlar.

Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır.
Diğer yandan Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir.

Dedelerini üzgün ve çaresiz gören torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar.

Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar.
Doğup büyüdükleri, zora düşünce sığındıkları baba ocağı adım adım elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler.

Hacı Hüseyin’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye bütün ahali topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.

İlgili Haberler