SON DAKİKA
19 Haziran 2019 09:47

SON HABERLER

Kalk Gidelim 46. Yeni Bölüm 2.Fragmanı İzle

Kalk Gidelim dizisinin 46. yeni bölümü 17 Kasım Cumartesi günü TRT 1 ekranında izleyicilerle buluşacak. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümünde yine eğlenceli sahneler olacak. Erkan Sever’in kılık değiştirdiği anlar dizinin hayranlarını gülümsetecek.

Videodan 46. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

45. bölümde neler yaşandı?

Mustafa Ali ile Seyfettin’in kurduğu plan işe yaramış, Sevda köye dönmeyi kabul etmiştir. Tabi Nuriye ile Nurcan bu fırsatı kaçırmayıp, şehirden köye gelen Sevda’yı epeyce laflarıyla sıkıştırırlar. Diğer yandan Mustafa Ali hırsız süsü vererek girdiği apartmandan kaçmasına kaçar ama ertesi sabah bambaşka bir belanın ortasına uyanır. Şimdi sıra Seyfettin’in kardeşini bu beladan kurtarmasındadır.

Diğer yandan Halil, Ercan’ı Ercan da Şakir’i 15 bin lira vermesi hususunda sıkıştırır. Şakir şantajcının parasını bulamadığı için kahrından köşe başında ağlarken imdadına hiç beklemediği biri yetişir.

Nurcan’ın yoğurtları artık istediği gibi tutmamaktadır. Bu duruma hayıflanırken Hacı Hüseyin, gelininin Meryem’in formülünü çalarak yoğurt yapmaya çalıştığını öğrenir ve Meryem’den helallik almasını ister. Nurcan helallik almak için kolları sıvar ama Meryem’de kapı duvardır. O ise formülü çalanın peşine düşmeyi kafaya koyar.

Badegül ile Halim de son bir kez teyzesinin yanına gidip af dileyip, barışmak ister fakat Meryem onlara tam da beklendiği davranır. Badegül kahrolur ve Badegül’ü bu kahırdan ise Nurcan kurtaracaktır.

İlgili Haberler