SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:39

SON HABERLER

Kalk Gidelim 64. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Kalk Gidelim, TRT1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alıyor. Başarılı diziler arasında yer alan Kalk Gidelim’in başrollerinde önemli isimler bulunmakta.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşıyor.

Kalk Gidelim yeni bölümüyle 30 Mart Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de ekrandaki yerini alacak. 64. yeni bölümden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki 64. bölümde neler yaşanacak?

Ali Demir’in Mustafa Ali’yi dolandırıp iflasına sebep olan Roman Rebrov olduğu ortaya çıkınca kaçmaya çalışır. Fakat bunun önlemini ise hiç ummadıkları biri almıştır. Diğer yandan Ali Demir inkar yolunu seçer ve araya Sefer’i sokar. Otel arazisi hususunda Mustafa Ali’ye uygun fiyata yardımcı olacağı haberini gönderince Mustafa Ali’nin girişimci damarı kabarır. Seyfettin ise Ali Demir’le ticaret yapmasını istememektedir.

Diğer yandan Seyfettin, Veli ve Nehir kardeşlerin yanına gidip babalarının gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için onlardan yardım ister. Oldukça keyifli bir planla Seyfettin, Ali Demir’in aslından kim olduğunun ortaya çıkarmak için gerekli hamleleri yapar.

Halil, damadı Şakir’le oldukça farklı bir yatırıma imza atarak spor kulübü satın alırlar. Kendi köylerinin takımını alan Şakir kahveyi lokal yapar ve asıl hedefine odaklanır. Fakat bu alışverişte atladıkları çok önemli bir detay başlarını derde sokar ve Nuriye ile Dudu’nun gazabına uğrarlar. Nehir bir yandan babası hakkındaki iddiaların aslını araştırırken diğer yandan Canberk ve Sinan’ın hamlelerini boşa düşürüp, onları da çok ilginç bir oyunun içine dahil eder.

İlgili Haberler