SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:25

SON HABERLER

Kalk Gidelim 64. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı

Kalk Gidelim dizisinin 64. yeni bölümü TRT1 ekranında 30 Mart Cumartesi günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Erkan Sever, Ufuk Özkan, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin 64. bölümünden ön izleme görüntüleri yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Peki 64. bölümde neler yaşanacak? Detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Ali Demir’in Mustafa Ali’yi dolandırıp iflasına sebep olan Roman Rebrov olduğu ortaya çıkınca kaçmaya çalışır. Fakat bunun önlemini ise hiç ummadıkları biri almıştır. Diğer yandan Ali Demir inkar yolunu seçer ve araya Sefer’i sokar. Otel arazisi hususunda Mustafa Ali’ye uygun fiyata yardımcı olacağı haberini gönderince Mustafa Ali’nin girişimci damarı kabarır.

Seyfettin ise Ali Demir’le ticaret yapmasını istememektedir. Diğer yandan Seyfettin, Veli ve Nehir kardeşlerin yanına gidip babalarının gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için onlardan yardım ister. Oldukça keyifli bir planla Seyfettin, Ali Demir’in aslından kim olduğunun ortaya çıkarmak için gerekli hamleleri yapar.

Halil, damadı Şakir’le oldukça farklı bir yatırıma imza atarak spor kulübü satın alırlar. Kendi köylerinin takımını alan Şakir kahveyi lokal yapar ve asıl hedefine odaklanır. Fakat bu alışverişte atladıkları çok önemli bir detay başlarını derde sokar ve Nuriye ile Dudu’nun gazabına uğrarlar. Nehir bir yandan babası hakkındaki iddiaların aslını araştırırken diğer yandan Canberk ve Sinan’ın hamlelerini boşa düşürüp, onları da çok ilginç bir oyunun içine dahil eder.

İlgili Haberler