SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:40

SON HABERLER

Kalk Gidelim 65. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı!

Kalk Gidelim dizisinin 65. yeni bölümü 6 Nisan Cumartesi akşamı yani bu akşam saat 20.00’de TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte… Ufuk Özkan, Erkan Sever, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı dizinin 65. bölümünden ön izleme görüntülerini videodan izleyebilirsiniz.

Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? Detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Mustafa Ali, ikinci kez aynı adam tarafından dolandırılınca kendisini, ailesine karşı oldukça kötü hisseder. Özgüvenini yitiren Mustafa Ali’yi Seyfettin zor yatıştırır. Çocuklarıma bir gelecek kuramadım diye düşünen Mustafa Ali, abisine bana bir şey olursa bari Canberk’i sen evlendir, der. Seyfettin de bu isteği hem Mustafa Ali’nin moralini yükseltmek hem de yeniden hayata bağlamak için bir fırsat bilir ve kolları sıvayıp işe koyulur.

Diğer yandan evde Sevda hamileliğini gizlemeye çalışırken Hatice, folik asit ilacı bulur ve evde birinin hamile olduğunu anlar. Önce kızlardan şüphelenir bakar onlar değil, sonra asıl hamile olanın kim olduğunun peşine düşer.

Canberk ve Sinan, Nehir’in gönlünü kazanmak için hummalı bir aşk yarışına girerler fakat Nehir, köyden ayrılmaya karar verir. Babasının insanlara zarar verdiğinden dolayı kimsenin kendisini görüp de üzülmesini istemez.

Meryem de yoğurthanede işlerin kötüye gitmesinden dolayı daha zorlu şartlarda kendisi çalışmak zorunda kalır. Nehir bu durma şahit olur ve kendisini affettirmek için aklına bir plan gelir. Şakir ise yatırımlık olarak kayınpederi Halil’le aldığı futbol takımına gelir sağlamak için türlü girişimlerde bulunsa da Dudu’nun yakın takibinden kurtulamaz.

İlgili Haberler