SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:09

SON HABERLER

Kalk Gidelim 69. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim’in 4 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 69. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Yeni bölümde Meryem, üvey olduğunu bir tesadüf sonucu öğrenecek ve olaylar karışacak.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayrı, Ayça Varlıer, Hayrettin ve Emin Gürsoy’un oynadıkları dizinin 69. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

60. bölüme damgasını vuracak olan ise Meryem’in öğrendiği gerçek karşısında büyük şok yaşaması..

Seyfettin ve Mustafa, Meryem’in bu sırrı duymasından sonra üzülürken, Meryem’in tepkilerine de şaşırıp kalıyorlar.

Meryem, bu konuyla ilgili bir ispat istiyor. Yoksa hacı babasına gidip her şeyi soracağını söylüyor.

Meryem’e gerçeği göstermek için ebelerinin peşine düşen Seyfettin ve Mustafa, kolları sıvıyorlar.

Peki Kalk Gidelim dizisinin 68. bölümünde neler olmuştu?

Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğunu öğrenirler ve bu sırrı saklamaları gerekir. Bu bilginin şokunu hazmetmeye çalışırlarken İnsaf, köyde yanlış ilaçlama yapar ve bazı sokaklardaki evler mecburen boşaltılmak zorunda kalır. Köyün bir kısmı mecburen göl kenarında çadır kampı kurarlar.

Çadır kampında Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in evlatlık olma meselesini konuşurlarken bir anda Halil ve Ercan’ı fark ederler. Acaba duydular mı diye tedirgin olup yoklama çekerler. Özellikle Ercan duymamalıdır çünkü duyarsa Meryem’in elindeki servetin gideceğini düşünüp Meryem’i terk edebilir diye düşünürler.

Canberk ve Sinan, Veli’den vetoyu yiyince Nehir’e yaklaşmaları oldukça sıkıntılı bir hal alır. Bunun için çok ince çalışmalar yapmalıdırlar. Fakat Nehir’i gözlerlerken Nehir’in bambaşka planlar içinde olduğunu öğrenirler.

Şakir ise futbol takımının borcundan sebep eve gelen ihtar kağıdını Dudu’ya göstermeden almanın peşindedir. Yalnız kağıdın nerede olduğunu bilemez ve bulmaya çalışırken hiç beklenmedik bir yerde çıkacaktır.

Seyfettin ve Mustafa Ali, Meryem’in üvey olduğu sırrını saklayabilecekler mi? Nehir, Canberk ve Sinan’a nasıl bir plan hazırlıyor. Şakir borcundan dolayı eve gelen ihtar kağıdını Dudu görmeden bulabilecek mi?

İlgili Haberler